Penzion Chrudim RESIDENCE ARX :::

Penzion RESIDENCE ARX / Chrudim

Motto: "Elegance, noblesa, klid a jistý švih s dávkou vtipu. RESIDENCE ARX"

RESIDENCE ARX je novým pojetím nehotelového a spíše rodinného typu ubytování ve městě Chrudimi. Je určena pro jednotlivce a skupiny, kteří hledají klidné a komfortní ubytování nebo si chtějí užít svoji oslavu či firemní akci v netradičním a exklusivním prostředí.

RESIDENCE ARX nabízí: Šest designových pokojů o celkové kapacitě 15 lůžek. Komfortní prostory pro pořádání školení, rautů a oslav s kapacitou 25 - 50 osob. Luxusní wellness s vířivkou, ochlazujícím bazénem, saunou a odpočívárnou. Dále je hostům k dispozici romantická zahrada s altánem, venkovním bazénem a terasou s barem. Soukromé hlídané parkoviště pro 6 vozidel.

Chrudim RESIDENCE ARX ubytování
Seznam pokojů: pokoj 1 - Avantgard (1 až 2 osoby), 15 m2, pokoj 2 - Chelsea (1 až 3 osoby), 27 m2, pokoj 3 - Romantic (1 až 4 osoby), 36 m2, pokoj 4 - President (1 až 2 osoby), 25 m2, pokoj 5 - 1873 (1 až 2 osoby), 16 m2 a pokoj 6 - Linie (1 až 2 osoby), 17 m2.
Základní vybavení pokojů: dvoulůžko 140 x 200 cm nebo 180 x 200 cm, možnost přistýlky, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV se satelitem a internetem, bezdrátový internet (WIFI), pokojový telefon, trezor a minibar.

Vila RESIDENCE ARX má pro své hosty připraveno komfortní ubytování v klidné části města Chrudim. Vila byla postavena roku 1932 v té době oblíbeným slohem připomínajícím prvorepublikový funkcionalismus. Rekonstrukce na pension proběhla v roce 2002 a v roce 2012 proběhla druhá zdařilá rekonstrukce, která navázala na předešlé úpravy a nechala více vyniknout přirozenému šarmu vily. Vybavení resindence je živou přehlídkou vybraných interiérových doplňků od světoznámých designerů.

Penzion RESIDENCE ARX stravování a služby
V ceně ubytování je snídaně dle denní nabídky. V residenci není poskytována služba denního stravovaní, avšak RESIDENCE ARX spolupracuje s nejlepšími restauracemi ve městech Chrudim, Pardubice a Hradec Králové a rádi Vám zajistí rezervaci obědů a večeří vč. odvozu taxi službou. 

Další služby pro hosty RESIDENCE ARX v Chrudimi: recepce 24 hodin + služba vyhledávání kontaktů, kopírování, emailing, informační podpora a rezervace - kultura, restaurace, nakupování, sport, výlety atd. Denní a večerní bar s malým občerstvením, společenská místnost, dětský pokoj na hraní. Wellness s vířivkou, ochlazujícím bazénem a saunou, masážní místnost s nabídkou léčebných a relaxačních terapií, odpočívárna s hvězdnou oblohou, barevnou terapií, zvukovou aparaturou BOSE. Letní terasa, zahrada s bazénem a altánem.

RESIDENCE ARX v Chrudimi pronájem prostor
RESIDENCE ARX má atmosféru, která je odlišná od běžných hotelů, kongresových center a penzionů. Exklusivita, soukromí a příjemné prostředí prvorepublikové vily je ojedinělým místem pro pořádání akcí Vaší firmy nebo konání rodinných oslav, svateb apod. Společenská místnost s TV a zvukovou aparaturou BOSE, prostorná hala s posezením v přízemí, ...

Penzion Chrudim RESIDENCE ARX - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Chrudim RESIDENCE ARX - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Chrudim RESIDENCE ARX -  je k dispozici připojení na internetPenzion Chrudim RESIDENCE ARX -  je k dispozici letní terasaPenzion Chrudim RESIDENCE ARX - krytý bazén v hotelu.Penzion Chrudim RESIDENCE ARX - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Chrudim RESIDENCE ARX - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Chrudim RESIDENCE ARX - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Chrudim RESIDENCE ARX - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Chrudim RESIDENCE ARX - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Penzion RESIDENCE ARX, V Tejnecku 535
Chrudim 53701 Česká Republika
Pension-Chrudim-Residence-Arx@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion RESIDENCE ARX ubytování Chrudim Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: